Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

2023 EĞİTİM VİZYONU

 

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2023 Eğitim Vizyonu Kapsamında yapılan faaliyetler ve genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

YAŞAR BAŞKANLIK ETTİ

2023 Eğitim Vizyonu Faaliyetleri ve Genel Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar’ın Başkanlığında yapıldı.

TOPLANTIYA KATILANLAR

2023 Eğitim Vizyonu kapsamında yapılan ve yapılacak faaliyetler ile genel değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar’ın başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımıyla Elma Şekeri Anaokulu toplantı salonunda düzenlendi.

2023 EĞİTİM VİZYONU

Toplantının açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, “Öncelikle tüm mesai arkadaşlarıma 2023 Eğitim Vizyonu konusunda gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. 2023 Eğitim Vizyonu konusunda yaptığımız faaliyetlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu sebeple duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

PLANLANAN FAALİYETLER

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2023 Eğitim Vizyonu Kapsamında yapılan faaliyetler ve genel değerlendirme toplantısının devamında gündem maddeleri görüşülerek yapılması planlanan faaliyetler konusunda istişare yapıldı. 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.