Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

AK PARTİ SEÇİM ÇADIRI AÇILDI

Bir takım ziyaret,inceleme ve açılış için Niğde’ye gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Ak Parti Seçim Çadırının açılışını gerçekleştirdi.

Seçmenlerle çadır açılışında bir araya gelen Bakan Arslan yaptığı açıklamada ; Memnuniyetimiz o ki biz milletimizi hiçbir zaman mahcup etmedik,hiçbir zaman yarı yolda bırakmadık.Her ne söz verdiysek onun gereğini yerine getirdik ve eğer bir sözü tutamayacaksak da birileri gibi söz vermedik.O yüzden siz 12 seçim boyunca her zaman desteğinizi artırdınız siz desteğinizi artırdınız da birileri de oynadıkalrı oyunları büyüttüler.

Birileri de Sayın Cumhurbaşkanımıza çelme takmak Türkiye’nin yükselişini gelişmesini engellemek için oynadıkları oyunları hep büyüttüler.Hatırlayın önce parti kapatma davası ile yola çıktılar baktılar ki onu beceremiyorlar çünkü partinin kapatılmasını gerektirecek hiçbir şey yok . Sonra bu ülke kutlu yürüyüşünü devam ettirip güçlenince,büyüyünce,liderinin sözü dünya çapında geçerli hale gelince Gezi olayları diye olayları başlattılar.Türkiye dün de bugünde tam bin yıldır Avrupa ile Asya arasında köprü konumunda.

Bu köprü konumumuzun gerçek anlamda hakkını verince başka ülkeler üzerinden olan taşımacılıklar Türkiye üzerinden yapılmaya başlandı.

Yani bu yolları yapınca,bu demiryollarını bu havalimanlarını yapınca biz sadece sizin hayatınızı kolaylaştırmış olmadık sizin seyehat konforunuzu artırdık doğrudur ama bir şey daha yaptık dünya ülkelrinin kendi aralarındaki yaptığı taşımacılığı Türkiye üzerinden yaptık.İşte Türkiye bu ulaştırma yollarını yapınca,Türkiye büyüyünce,uluslararası taşımacılıktan elde edilen  pastadan pay alınca dünyadakiler rahatsız oldular.Dediler ki Türkiye bölünmüş yol yapıyor ticaret Türkiye üzerinden gidecek benim üzerimden gitmeyecek.’’ dedi.

Hiç şüpheniz olmaasın ki ekonomik oyunları da bozulacak.Bu milletin birlikteliği beraberliği oldukça,bu millet 81 Milyon kardeş oldukça Allah’ın izniyle bütün oyunları bozduğumuz gibi bu oyunu da bozacağız.Buna hiç ama hiç şüpheniz olmasın.Ve sizden istirhamımız bugüne kadar Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklediğiniz gibi bugünden sonra da daha güçlü desteklemeniz.Cumhurbaşkanı hükümet sistemiyle daha sandıkta hükümete karar vereceksiniz.Ve  inşallah yeni sistemle hükümet daha hızlı,daha pratik,daha seri karar alabilecek ve uygulayacak.İşte yürütmenin bu hızına yasamanın da ayak uydurması lazım.’’dedi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan daha sonra Niğde Belediyesi’nin düzenlediği mahalle iftarında vatandaşla birlikte iftarını açtı.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.