Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Kutlama

 

 

Altunhisar İlçe Merkezinde Anadolu İmam Hatip Lisesi İdareci ve öğretmenleri ile öğrenciler Türk Polis Teşkilatının Kurulunun 174. yıldönümü ve Polis Haftasını farklı bir şekilde kutlamak amacıyla farklı bir senaryoyu hayata geçirdiler.

POLİSE İHBAR VE SONRASI

Türk Polis Teşkilatının Kurulunun 174. yıldönümü ve Polis Haftasını kutlama senaryosunu hayata geçirmek amacıyla start veren Altunhisar İlçe Anadolu İmam Hatip Lisesi idaresi “Kavga Var” ihbarı yaparak Polis ekiplerini okula çağırmaları üzerine polis ekipleri, beraberinde Altunhisar İlçe Emniyet Amiri Ali Aydın ile birlikte okula intikal ettiler.

FARKINDALIK OLUŞTURMA PROJESİ

Polis Teşkilatını görevlerini ve halkımız için önemini kavratmak maksadıyla bir farkındalık oluşturmak amacıyla yola çıkan öğrenciler, senaryonun inandırıcı olması için Altunhisar İlçe Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğretmenlerin kendi aralarında kavga olayını dramatize ederek rollerini yetenekleriyle büyük bir titizlikle sergilemeyi başardılar

174.YILDÖNÜMLERİNİ KUTLADILAR

Öğretmenler ve öğrenciler okula giren Polis ekiplerini uzunca süren alkış tufanına tutmalarının ardından çiçek takdim ederek Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümü kutladılar.

GÜNÜN ANISINA FOTOĞRAF

Altunhisar İlçe Emniyet Amiri Ali Aydın, daha sonra beraberindeki Emniyet mensuplarıyla sınıfları gezerek öğrencilere teşekkür ettiler. Emniyet Ali Aydın, Emniyet ve Polis hakkında kendilerine yöneltilen soruları cevaplandırdıktan sonra günün anısına toplu halde fotoğraf çektirdiler.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.