Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

Anket şirketinden Mümin İnan çıktı

31 Mart Belediye seçimlerine sayılı günler kala anket firmaları araştırma ve açıklamalarına devam ederken, MAK Araştırma Şirketi’nin yaptığı açıklamaya göre İYİ Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Mümin İnan anketlerde açık ara önde çıkıyor.

MAK: NİĞDE’DE KAZANAN BELLİ
Türkiye’nin en büyük ve ünlü firmalarından olan MAK Araştırma Şirketi Genel Müdürü Mehmet Ali Kulat, önceki konuk olduğu canlı televizyon programında seçim anketlerine değindi ve Niğde’nin İYİ Parti Adayı Mümin İnan’ın tecrübe ve birikiminin yanı sıra sevilen bir kişiliğe sahip olduğunu belirterek, seçimin kazanan tarafı olacağını söyledi.

TECRÜBELİ, BİRİKİMLİ VE KABUL GÖREN İSİM: MÜMİN İNAN
MAK Araştırma Genel Müdürü Mehmet Ali Kulat, Programda şu sözlere yer verdi: “İller bazında bazı paylaşımlar da yapmak istiyorum” dedi. O sırada program sunucusu “Niğde ile ilgili çok soru alıyoruz” demesi üzerine Kulat; “Niğde’nin İYİ Parti Adayı Mümin İnan, geçmiş dönemde Niğde’de 2 dönem Belediye başkanlığı, 1 dönem milletvekilliği yapmış bir isim. Araştırmalarımızda Mümin İnan’ın Niğde’de seçimi alacağı görünüyor. Çünkü ciddi anlamda performans sergiliyor” dedi.

VATANDAŞ MÜMİN BAŞKAN’I SEVİYOR
Programın ilerleyen dakikalarında farklı illere de değinen Kulat, bazı illerde seçim sonuçlarının şimdiden belli olduğunu, Niğde’nin bu iller arasında adaydan dolayı Mümin İnan’ın vatandaşlar tarafından da kabul gören bir isim olduğunu belirtti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.