Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

Başkan Özdemir’den Ankara Çıkartması

Niğde Belediye Başkanı İnşaat Mühendisi Emrah Özdemir, iş ve hizmet projeleri konusunda gittiği Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Belediye Başkanı Özdemir; “Hep birlikte Niğde’mizi daha ileriye götürmek için durmadan, yorulmadan çalışacağız” dedi.

KİMLERLE GÖRÜŞTÜ?

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile Mali ve İdari İşler Başkanı Vedat Demiröz, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, AK Parti 22. 25. ve 26. dönem Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen’i makamında ziyaret etti.

BAKAN SOYLU İLE SICAK DİYALOG

Beraberinde Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ile AK Parti Niğde Milletvekilleri ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret eden Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde’deki yatırımların hızlanması konusunda istişarelerde bulunduklarını, İlimizin taleplerini ilettikleri, bazı iş ve hizmet projelerinin müjdelerini aldıklarının altını çizdi.

BAKAN BİRPINAR’A TALEPLERİNİ İLETTİ

Ziyaretlerini AK Parti Niğde Milletvekili Eczacı Selim Gültekin ile birlikte gerçekleştiren Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar ile Niğde’nin çevre yatırımlarını görüşmesinin ardından kentimizle ilgili taleplerini iletti.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Mali ve İdari İşler Başkanı Vedat Demiröz ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’i ziyaretlerinde İlimizdeki çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunduklarını belirterek; “Memleketimize ve ülkemize hizmet için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret eden Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Genel Müdür Uraloğlu ile Büyüyen Şehir Niğde projeleri ve faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulunduklarını,. projelerimizin hayata geçmesi ve çalışmalara bir an önce başlamak için gerekli girişimlerde bulunduklarını söyledi.

Niğde Belediye Başkanı İnşaat Mühendisi Emrah Özdemir, TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’u makamında ziyaret etti. Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında Niğde’de devam eden ve planlanan TCDD yatırımları hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek; “Hep birlikte daha yaşanabilir bir Niğde için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Beraberindeki AK Parti Niğde Milletvekili Eczacı Selim Gültekin ile AK Parti 22. 25. ve 26. dönem Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen’i makamında ziyaret eden Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Şehrimiz hakkında fikir ve önerilerini dinleme fırsatı bulduk. Hep birlikte Niğde’mizi daha ileriye götürmek için durmadan, yorulmadan çalışacağız” şeklinde konuştu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.