Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

Birer Yıldız Gibi Parladılar

Niğde Akkol Anaokulu yılsonu gösterisini ‘Anneler Günü’nde gerçekleştirdi. 2008 Yılından bu yana Niğde’de eğitim sektöründe faaliyet gösteren Akkol Okulları Ana Okulunun yılsonu gösterisi Niğde Kültür Merkezi’nde çok büyük katılım ve coşkuyla sergiledi.

PROTOKOLDEN BÜYÜK İLGİ

Niğde Akkol Anaokulu yılsonu gösterisinin sunulduğu İl Kültür Merkezi Salonu konuklarla doldu taştı. Niğde İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu başta olmak üzere protokole dahil idareciler Anaokulu öğrencilerinin yılsonu gösterisine büyük ilgi gösterdiler.Niğde Akkol Anaokulu yılsonu gösterisinde 2-6 yaş grubu arasındaki minikler, sahnede birer yıldız gibi parladılar. Yöresel oyunlar, modern dans gösterileri, ritim grupları, koro dinletileri yer aldı. Veliler, gösteride görev üstlenen çocuklarının yeteneklerini izlerken kendi çocukluklarını yüzlerinde beliren tebessümle adeta hafızalarında canlandırdılar.

ALKIŞ TUFANINA TUTULDULAR

164 Anaokulu Öğrencisinin sahne aldığı gösteride Niğde Akkol Okulları Kurucuları, yönetici ve öğretmenlerinin uzun uğraşlar ve çalışmalarla hazırladığı program alkış tufanına tutuldu.

6 YAŞ GRUBU KEP ATMA TÖRENİ

12 Yıllık Eğitim Öğretim geçmişine sahip olan Akkol Okulları Niğde’nin Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi ile en büyük eğitim kurumu niteliğini taşıyor. Programın sonunda 6 yaş gruplarının kep atma töreni yapılarak velilerin unutulmaz anlar yaşaması ve duygulu anlar yaşandı.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.