Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

Durak Grup’tan Örnek Organizasyon

Niğde Durak Grup Ailesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla renkli görüntülere sahne olan Çocuk Şenliği düzenledi.

Niğde Durak Grup bünyesinde çalışanlarının çocuklarına yönelik düzenlenen organizasyona Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ile eşi Duygu Özdemir hanımefendi, Durak Plastik çalışanları ve çocukları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenmiş olan Çocuk Şenliği’nde bir araya geldi.

ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Çocukların eğlenceli bir gün geçirmesi için hazırlanan şenlik renkli görüntülere sahne olurken çocukların neşesi ve heyecanı görülmeye değerdi. Durak Grup tarafından ilk kez gerçekleştirilen şenlikte, öncelikle çocuklar için çeşitli oyunlar düzenlendi.

Bu dönemde unutulmaya yüz tutmuş oyunlardan olan çuval yarışında çok eğlenceli sahneler yaşandı. Yumurta taşıma, sandalye kapmaca gibi oyunlarla çocukların hatıralarında tatlı bir anı bırakıldı.

GELENEKSEL HALE GELECEK

Daha sonra çocuklara fabrika içi gezdirilerek anne ve babalarının çalışma ortamı tanıtıldı. Durak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durak düzenlenen etkinliğin firma ile çalışanın bağının güçlendirildiği bu mutlu günde çocukların yüzünün gülmesinin her şeyden önemli olduğunu ve Durak Grup Ailesi olarak düzenlenen organizasyonun geleneksel hale getirilmesini istediklerini belirtti. Firma yetkilileri ayrıca bu tür organizasyonların Niğde’de bir çok firmaya örnek olması gerektiğini, yeni dönemlerde de etkinlik ve şenliklerin devam edeceğini söylediler. Şenliğin sonunda fabrika Yöneticileri ile Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, firma tarafından çocuklar için hazırlanan hediye çantalarını dağıttılar.

Bu buluşma ile gerek firma çalışanları arasındaki birlik beraberlik duygusunu güçlendirirken, gerekse çalışanların çocukları arasında kurulan yeni arkadaşlık ve dostluklar görülmeye değerdi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.