Kızıltan En Başarılı Başkan Seçildi  

“Sizce yılın En Başarılı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kim Olmalı” sorusuna Türkiye geneli 5300 oy ile Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil İbrahim Kızıltan aday gösterildi.

Kızıltan En Başarılı Başkan Seçildi   
19 Şubat 2020, Çarşamba 12:16
Hamle Gazetesi

Türkiye ve Bursa Esnaf Haber Dergisi tarafından her yıl düzenli olarak yılın en başarılı, en sevilen ve girişimci esnaf odası başkanı seçimleri yapılıyor. Bu yıl Türkiye Esnaf Oscarları 266. anket çalışmasında üyelere “Sizce yılın En Başarılı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kim Olmalı” sorusuna Türkiye geneli 5300 oy ile Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil İbrahim Kızıltan aday gösterildi. Yapılan değerlendirme sonucu Türkiye Esnaf Oscar’ı Başkan Kızıltan’a layık görüldü. Derginin ülke genelinde eski ve yeni 17 bin 800 abonesi bulunuyor ve üyeler oylarını elektronik ortamda bir defa oy kullanıyor. En çok oy olarak ilimizi temsil eden ve gururlandıran Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil İbrahim Kızıltan’ı tebrik ediyoruz.

 

Kızıltan’dan Teşekkür

Ödüle layık görülen ve ilimizi en iyi şekilde temsil eden Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil İbrahim Kızıltan, kendisine oy veren vermeyen bu ödüle layık gören tüm şoförlere teşekkür ve şükranlarını sundu. Ayrıca geçtiğimiz gün otomobil ve halk otobüsü sürücüsü arasında yaşanan elim olaydan derin üzüntü duyduğunu söyleyen Kızıltan, trafikte karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün hakim olması gerektiğinin de önemle altını çizdi.

Hamle Gazetesi
Namaz Vakti
İMSAK06:23
GÜNEŞ07:48
ÖĞLE12:57
İKİNDİ15:33
AKŞAM17:55
YATSI19:15
PİYASALARDA SON DURUM
  • DOLAR
    7,49 TL
  • EURO
    9,04 TL
  • ALTIN (tam)
    2859,66 TL
Hamle Gazetesi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.