Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

Nazlı Göksel Bilek Güreşinde Türkiye Üçüncüsü

 

 

 Çiftlik İlçe Merkezinde başarılı eğitim öğretim çalışmalarını sürdüren Şehit Nurettin Tekin Lisesi öğrencisi Nazlı Göksel, Bilek Güreşi Turnuvasında Türkiye üçüncüsü olmayı başardı.

Bilek Güreşi Turnuvasında Mücadele eden Nazlı Göksel 65 rakibinin 62’sini geride bırakarak Türkiye ÜÇÜNCÜLÜĞÜNÜ KAZANDI.

2018 – 2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporlar faaliyetleri Bilek Güreşi branşında Yıldız, Gençler kategorisinde kız ve erkek Türkiye Birinciliği şampiyonası geçtiğimiz günlerde yapıldı.

Niğde’den Şehit Nurettin Tekin Anadolu Lisesi’nden Beden Eğitim Öğretmeni Yusuf Budak antrenörlüğünde yarışmaya katılan Nazlı Göksel ilimize Bilek Güreşi bıranşında derece getirdi. Bilek Güreşi Turnuvasında sağ ve sol bilek olarak 65 rakibinin 62’sini mağlup eden Nazlı Göksel Türkiye üçüncüsü oldu.

Bilek güreşi şampiyonasında Türkiye üçüncülüğünü kazanan Nazlı Yüksel yarışma sonrasında yaptığı açıklamada; Bilek Güreşi sporunda kendisine destek veren Beden Eğitimi Öğretmeni Yusuf Budak, Okul Müdürü İhsan Yüksel ve Çiftlik ilçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Çelik’e teşekkür etti ve başarısını yükseltmek ve ilçemizin ismini gururla duyurmak için daha çok çalışacağını belirtti.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.