Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

NİĞDE’DE BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI BAŞLIYOR

ARÇELİK Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Can Dinçer,  Arçelik olarak 1 Ekim itibariyle Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacıyla Niğde’de  büyük değişim kampanyası başlatacaklarını söyledi.

Arçelik Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Can Dinçer, Niğde’de bulunan Arçelik bayilerini ziyaret etti. Dinçer ilk ziyareti Niğde’de ilk bayileri olan 35 yıldır bayilik yapan Emrah Özdemir’e gerçekleştirdi.

DMR Arçelik Bayii Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Özdemir: “Arçelik Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Sayın Can Dinçer’in Niğde’de ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz. Arçelik Türkiye’de akla gelen ilk marka. Çok anlatmaya gerek yok. 1955 yılından buyana kalitenin temsil markası oldu. Son günlerde yaşanan süreçte de Arçelik yerli ve milli duruşu bir kez daha gösterdi. Birçok firmanın mal satışını durduğu son günlerde yerli ve milli duruşunu milletinin yanında olduğunu gösterdi. Bizde böyle bir mağazayı Niğde’de temsil etmekten gurur duyuyoruz. Bizlerde 1983 yılından bu yana bayiyiz. 35 yıldır Arçelik’in temsilcisiyiz” dedi.

Arçelik Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Can Dinçer ise Türkiye’nin ekonomik olarak bazı sıkıntılardan geçtiğini belirterek şunları dedi: “  Türkiye’miz ekonomik olarak bazı sıkıntılardan geçiyor.  Bunu hepimiz biliyoruz ancak Türkiye eski Türkiye değil, Türkiye güçlü ihracatıyla üretimiyle turizm gelirleriyle güçlü bir ülke. Birbirimize destek olmalıyız. Birbirimizin sıkıntılarını daha iyi anlamalıyız. Bizde bu kapsamda Niğde’ye geldik. Niğde’deki bayilerimiz ve servislerimize görüşeceğiz. Yapacağımız pazarlama planlarını beraber oluşturacağız. Ben buradan tüm Niğde’ye bir müjde vermek istiyorum. Çok uzun zamandır beklenen bir değişim kampanyamız var. 1 Ekim itibariyle Niğde’de eski beyaz eşyanızı getirdiğiniz takdirde biz yerli duruşumuza uygun bir şekilde eski ürünlerimiz alacağız müşterilerimiz evinden Eskişehir’deki dönüşüm fabrikalarımızda bu ürünleri tekrar Türk ekonomisine kazandırırken yenileriyle değiştireceğimiz büyük değişim kampanyası başlayacak” dedi.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.