Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

NİTSO Devlet Destek ve Teşviklerini Bilgilendirecek

 

 

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) ve Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliğinde yarın saat 13.30 da Grand Otelde ‘Devlet Destek ve Teşvikleri Bilgilendirme Programı’ düzenlenecek.

DEVLET DESTEK VE TEŞVİKLERİ

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada; düzenleyecekleri programda mevcut sistemde halen uygulanan Devlet destek ve teşvikleri hakkında uzmanlar tarafından bilgiler verileceğini söyledi.

BİLGİLENDİRİLECEK KONULAR

Katırcıoğlu, Ülke ekonomisine daha fazla katma değer oluşturmak amacıyla yapılacak olan bilgilendirme programında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Destekleri, KOSGEB Destekleri, Ticaret Bakanlığı Destekleri, Tarım ve Orman Bakanlığı Destekleri ve Türk Patent ve Marka Kurumu hizmetleri ile ilgili faydalı bilgiler Bakanlık temsilcileri tarafından katılımcılara sunulacağını belirtti.

SORULAR CEVAPLANDIRILACAK

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Katırcıoğlu; bilgilendirme toplantısında katılımcıların Devlet destekleri hakkında merak ettiği soruların da cevaplanacağını belirterek düzenlenecek olan bilgilendirme programına tüm üyeleri davet ettiğinin altını çizdi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.