Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

Özdemir, STK Başkanları ve Muhtarlarla Buluştu

 

 

 

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir Niğde merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Özdemir, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Başkanlarıyla yaptığı istişarelerde; “Şehrimizi birlikte yönetiyor, birlikte başarıyoruz” dedi.

TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

Hizmet anlayışında şeffaf belediyecilik ilkesini esas alarak çalışmalarını sürdüren Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir şehir genelinde çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Toplumun her kesimi ile istişare içerisinde hizmet etmeye özen gösteren Başkan Özdemir mahalle muhtarları ile bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi.

İSTİŞARELERDE BULUNDULAR

Belediye Başkanı Özdemir, Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil İbrahim Kızıltan, Niğde Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Şinasi Göktepe ile Mahalle Muhtarları ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

ÇÖZÜM ÜRETME GAYRETİNDEYİZ

Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Başkanlarının ve Mahalle Muhtarlarının ilettikleri sorun ve önerileri tek tek belirleyerek çözüm yolları araştırdıklarına değinen Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “İletilen tüm konulara karşı duyarlıyız. Önerilere çözüm üretmek azim ve kararlılığındayız” dedi.

Niğde Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıya Niğde Muhtarlar Dernek Başkanı Bahtiyar Yamaner ve mahalle muhtarları katıldı.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.