Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

Özdemir, “Yıkım Ekibi Kurduk”

 

Yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya gelen ve soruları yanıtlayan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, söz verdiği projelere başladığını birçoğunun da proje aşamasının tamamlanıp 2019 yılı sonunda temelinin atılacağının altını çizdi. Şeffaf Belediyecilik vurgusu yapan Başkan Özdemir, kanunsuzluğun ve kanunsuz işlerin karşısında olacağının altını çizerek, “Yıkım ekibi kuruyoruz. Niğde’de birçok kanunsuz yapı yapılıyor. Bazı vatandaşlarımız kanun tanımıyor. Bugüne kadar Niğde’de bir yıkım gerçekleşmedi. Ancak bundan sonra yıkım ekibi kurduk ve kanunsuz yapıları yıkacağız” dedi.

 

Başkanlığı Bırakmıyorum

Son günlerde Niğde gündeminde Niğde Belediyesi Başkanı Emrah Özdemir’in görevi bırakacağı yönünde dedikoduların yayılması üzerine Başkan Özdemir konuştu. Özdemir, “evet bu yönde bazı söylentiler maalesef dolaşıyor. Ancak görevi bırakacak olsam bugün burada bu projeleri konuşmam ben Niğde Belediye Başkanlığı görevime devam ediyorum. Niğde için söz verdiğimiz projelerimizin tamamını hayata geçireceğim. Bu söylentiler asılsızdır” şeklinde konuştu.

 

Niğde Belediyesi’nde Kayıp Para Yok!

Niğde Belediyesi’nin en çok konuşulan konuları arasında yer alan Kayıp Para konusuna da değinen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyesi’nde bir paranın kaybolması söz konusu olmadığını yapılan işlerin kayıt altında olduğuna vurgu yaparak, “Borçsuz Belediye olmaz borcumuz var. Bu konuda tasarrufa gidiyoruz, yapılan tasarruflarla belediyemizi daha karlı bir hale getirmek için çabalıyoruz” dedi.

 

Haber: Fatih Mehmet Adaş

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.