Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

Projeler Öncelik Sırasına Göre Başlatılacak

 

Niğde Belediye Başkanı Özdemir, mesajında; “Omuzlarıma yüklediğiniz sorumluluk çok büyük, emanetiniz de çok yücedir. Belediye başkanlığım süresince her zaman emanetinize sahip, güveninize layık olmaya çalışacağımdan emin olmanızı isterim” dedi.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde AK Parti adayı olarak katıldığı Niğde Belediye Başkanlığı seçimini kazanan İnşaat Mühendisi Emrah Özdemir, teşekkür mesajı yayımladı.

AYDINLAR KENTİ NİĞDE

Mesajında; “Yaklaşık dört ay boyunca yerel seçim heyecanını sizlerle birlikte yaşadık ve Allah’ın izni, sizlerin de verdiği destekle 2019 yerel seçimlerinden başarıyla çıktık” ifadelerine yer veren Niğde Belediye Başkanı Özdemir, “Bu süreçte ben ve diğer aday arkadaşlarım partilerimiz adına çalışmalar yürüttük ve projelerimizi anlattık. Heyecanlı bir propaganda dönemini geride bırakarak seçimleri “Aydınlar Kenti Niğde” halkının asaletine yakışır bir olgunluk içerisinde tamamladık” dedi.

GÜVENİNİZE LAYIK OLACAĞIM

“Bana ve ekip arkadaşlarıma güvenerek, bu onurlu göreve şahsımı layık gördünüz. Hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır” diyen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Omuzlarıma yüklediğiniz sorumluluk çok büyük, emanetiniz de çok yücedir. Belediye başkanlığım süresince her zaman emanetinize sahip, güveninize layık olmaya çalışacağımdan emin olmanızı isterim” şeklinde konuştu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.