Ajans51.net
Niğde'nin Dünya'ya Açılan Kapısı

Vali Şimşek’ten 180. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

 

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle yayınladığı mesajında; “Ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlayarak, milletimizin can ve mal emniyeti için gece gündüz demeden çalışan, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayıp, özverili çalışmalarıyla göz dolduran Jandarma Teşkilatımızın 180. Kuruluş yıldönümü kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

VALİ ŞİMŞEK’TEN

  1. YILDÖNÜMÜ MESAJI

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle yayınladığı mesajına devamla daha sonra şu ifadelere yer verdi:

“Köklü bir tarihi geçmişe sahip Jandarma Teşkilatımız, kurulduğu günden bugüne Ülkemizin huzur ve güvenliğini tesis etmek, vatanın bölünmez bütünlüğü için terörle mücadelesini gece gündüz demeden zor şartlara rağmen kararlı bir şekilde sürdürmektedir.

ÜSTÜN VAZİFE BİLİNCİ

Gücünü yasalardan alan, Cumhuriyetin değerlerine yürekten bağlı, hukukun üstünlüğü ve insan haklarına saygılı bir anlayışla disiplinli, donanımlı ve fedakâr personeliyle, sorumluluklarını en mükemmel şekilde yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın üstün vazife bilinci ve hizmet anlayışıyla cansiperane bir şekilde görev yapması takdire şayandır. 

SAĞLIK VE BAŞARILAR DİLİYORUM

Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 180. kuruluş yıldönümü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, tüm teşkilat mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.